Garage Gofflo BVBA

Bellen Routebeschrijving Website Contact opnemen met het bedrijf

Garage Gofflo BVBA Specialist Vw Audi Seat Skoda: aan- & verkoop van tweedehands en nieuwe wagens / onderhoud & herstel Garage Gofflo is specialist in Vw Audi Seat & Skoda.
(1)

Het familiebedrijf is ruim 25 jaar gespecialiseerd in onderhoud en aan- en verkoop van zowel tweedehands als nieuwe VW, Audi, Seat en Skoda's. Ons recentste aanbod van tweedehands wagens vindt u op onze website: www.garagegofflo.be

BTW BE 0875.815.968

Skoda Scala 1.0 TSI | 93.000 KM6/2021 | € 12.990Alle info op onze website!____Garage Gofflo bvbaUw Vw | Audi | Seat | Sk...
19/10/2026

Skoda Scala

1.0 TSI | 93.000 KM
6/2021 | € 12.990

Alle info op onze website!
____
Garage Gofflo bvba
Uw Vw | Audi | Seat | Skoda specialist

Ook volgend jaar sponsoren we OMCvzw opnieuw. Veel succes aan alle renners met de voorbereidingen voor het nieuwe seizoe...
18/10/2026

Ook volgend jaar sponsoren we OMCvzw opnieuw. Veel succes aan alle renners met de voorbereidingen voor het nieuwe seizoen! 🚵‍♂️
____
Garage Gofflo bvba
Uw Vw | Audi | Seat | Skoda specialist

Seat Ibiza1.0 TSI | 69.000 KM1/2023 | € 13.500Alle info op onze website!____Garage Gofflo bvbaUw Vw | Audi | Seat | Skod...
17/10/2026

Seat Ibiza

1.0 TSI | 69.000 KM
1/2023 | € 13.500

Alle info op onze website!
____
Garage Gofflo bvba
Uw Vw | Audi | Seat | Skoda specialist

Vw T-cross1.0 TSI | 57.000 KM10/2022 | € 15.500Alle info op onze website!____Garage Gofflo bvbaUw Vw | Audi | Seat | Sko...
16/10/2026

Vw T-cross

1.0 TSI | 57.000 KM
10/2022 | € 15.500

Alle info op onze website!
____
Garage Gofflo bvba
Uw Vw | Audi | Seat | Skoda specialist

Vw Taigo DSG - NIEUW1.0 TSI | 10 KM7/2026 | € 23.990Alle info op onze website!____Garage Gofflo bvbaUw Vw | Audi | Seat ...
15/10/2026

Vw Taigo DSG - NIEUW

1.0 TSI | 10 KM
7/2026 | € 23.990

Alle info op onze website!
____
Garage Gofflo bvba
Uw Vw | Audi | Seat | Skoda specialist

Vw Transporter lichte vracht2.0 TDI | 31.000 KM7/2025 | € 27.500Alle info op onze website!____Garage Gofflo bvbaUw Vw | ...
14/10/2026

Vw Transporter lichte vracht

2.0 TDI | 31.000 KM
7/2025 | € 27.500

Alle info op onze website!
____
Garage Gofflo bvba
Uw Vw | Audi | Seat | Skoda specialist

Skoda Octavia Combi1.0 TSI | 106.000 KM8/2021 | € 14.990Alle info op onze website!____Garage Gofflo bvbaUw Vw | Audi | S...
13/10/2026

Skoda Octavia Combi

1.0 TSI | 106.000 KM
8/2021 | € 14.990

Alle info op onze website!
____
Garage Gofflo bvba
Uw Vw | Audi | Seat | Skoda specialist

Vw T-roc DSG R-line1.5 TSI | 25.000 KM7/2025 | € 28.500Alle info op onze website!____Garage Gofflo bvbaUw Vw | Audi | Se...
12/10/2026

Vw T-roc DSG R-line

1.5 TSI | 25.000 KM
7/2025 | € 28.500

Alle info op onze website!
____
Garage Gofflo bvba
Uw Vw | Audi | Seat | Skoda specialist

Vw Tiguan1.5 TSI | 116.000 KM4/2021 | € 19.500Alle info op onze website!____Garage Gofflo bvbaUw Vw | Audi | Seat | Skod...
09/10/2026

Vw Tiguan

1.5 TSI | 116.000 KM
4/2021 | € 19.500

Alle info op onze website!
____
Garage Gofflo bvba
Uw Vw | Audi | Seat | Skoda specialist

Vw Golf 7 DSG1.5 TSI | 115.000 KM9/2018 | € 13.500Alle info op onze website!____Garage Gofflo bvbaUw Vw | Audi | Seat | ...
07/10/2026

Vw Golf 7 DSG

1.5 TSI | 115.000 KM
9/2018 | € 13.500

Alle info op onze website!
____
Garage Gofflo bvba
Uw Vw | Audi | Seat | Skoda specialist

Adres

Boshovenstraat 2
Gruitrode
3670

Openingstijden

Maandag 08:30 - 18:00
Dinsdag 08:30 - 18:00
Woensdag 08:30 - 18:00
Donderdag 08:30 - 18:00
Vrijdag 08:30 - 18:00
Zaterdag 10:00 - 15:00

Telefoon

+3289463361

Meldingen

Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer Garage Gofflo BVBA nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.

Contact Opnemen Met Het Bedrijf

Stuur een bericht naar Garage Gofflo BVBA:

Snelkoppelingen

Delen

Categorie