05/06/2026
W ubiegłym tygodniu odbyło się VI Walne Zgromadzenie Izby Branży Komunalnej, podczas którego wzięliśmy udział w panelu dyskusyjnym „Innowacyjne rozwiązania w zabudowach komunalnych – gdzie jesteśmy dziś i czego możemy spodziewać się w przyszłości”. Nasi reprezentanci, Artur Gałęcki i Marek Bieńczyk, zwracali uwagę na wyjątkowe korzyści, jakie zapewniają wrzutniki automatyczne i zaawansowana telematyka.
W przeddzień wydarzenia otrzymaliśmy nagrodę Przewodniczącego IBK „Ambasador Innowacyjności”. Serdecznie dziękujemy za to wyróżnienie oraz możliwość zaprezentowania naszej wizji nowoczesnego odbioru odpadów. Wierzymy, że innowacje techniczne, technologiczne i cyfrowe będą odgrywać istotną rolę w rozwoju branży komunalnej i cieszymy się, że możemy aktywnie uczestniczyć w tym procesie.
Izba Branży Komunalnej